Dla zamówień internetowych:

Płatności elektroniczne Paynow- System szybkich i bezpiecznych płatności elektronicznych, który umożliwia natychmiastowe dokonanie wpłaty. Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie zamówienie zostaje skompletowane i wysłane.

Płatność kartą lub szybkim przelewem w jednym z banków spółdzielczych - System płatności internetowej, który pozwala na dokonanie błyskawicznego przelewu w sieci. Po zaksięgowaniu wpłaty zamówienie zostaje skompletowane i wysłane.

Blik- Szybki i bezpieczny system umożliwiający wykonanie przelewów przez aplikację w telefonie. Uruchom aplikację Twojego banku i wybierz ikonkę BLIK. Automatycznie wygenerowany kod wprowadź w trakcie realizacji płatności i gotowe!

Przelew- Przelej kwotę Twoich zakupów na nasz rachunek bankowy. Wpłaty należy wykonywać na konto o numerze: mBank 86 1140 2004 0000 3202 5607 7359, a w tytule przelewu wpisać numer zamówienia. Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym.

Za pobraniem- Zamówienie można zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera pod wskazanym adresem dostarczenia przesyłki.Przy odbiorze osobistym:Płatność kartą w sklepie- Zapłać kartą podczas odbioru swojego zamówienia w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.


Gotówką w sklepie- Zapłać gotówką podczas odbioru swojego zamówienia w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.


 

Numer konta bankowego : mBank 86 1140 2004 0000 3202 5607 7359