Smartwatch, który jest samodzielnym telefonem

Smartwatch, który jest samodzielnym telefonem

Smartwatch, który jest samodzielnym telefonem

WM5 to smartwatch, który zastąpi Ci telefon! To idealne rozwiązanie dla sportowców, podróżników i osób aktywnych. Nie musisz się już martwić, gdzie schować telefon, by się nie zniszczył lub nie zgubił podczas aktywnych treningów.

Jak to możliwe, że smartwatch może pełnić funkcje telefonu? Do modelu WM5 wkłada się kartę SIM. Pozwala to na dzwonienie, odbieranie połączeń i zarządzanie listą numerów bez dodatkowego łączenia zegarka ze telefonem. Na wyświetlaczu zobaczysz również początek wiadomości SMS. Po połączeniu zegarka ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth pojawiają się również powiadomienia z aplikacji takich jak Facebook, Twitter czy Instagram.

WM5 to model stworzony dla osób aktywnych. Posiada aż 11 trybów sportowych, wśród których można wybrać: bieżnie, bieganie na świeżym powietrzu, jazdę na rowerze, wspinaczkę, maraton, chodzenie, jazdę rowerem stacjonarnym, jogę, piłkę nożną, koszykówkę, badminton.

Tryby sportowe są już podstawową funkcją w wielu smartwatchach, tak samo jak czas trwania treningów, ilość spalony kalorii, pokonany dystans i ilość kroków. Firma Watchmark wyprodukowała jednak zegarek, który oferuje Ci znacznie więcej! Posiada on takie funkcje jak GPS, kompas, barometr i wysokościomierz. GPS umożliwia bardzo dokładne pomiary, nie tylko wyliczenie trasy, ale również średniej i maksymalnej prędkości na trasie. To bardzo istotne parametry dla osób, dla których każda sekunda jest ważna, by dokładniej monitorować swoje postępy w treningach.

Kompas i wysokościomierz sprawdzą się na wycieczkach, szczególnie tych pieszych w góry oraz podczas wspinania się. Barometr, który przedstawia informacje o ciśnieniu powietrza w bieżącym położeniu to funkcja, która przyda się nie tylko sportowcom podczas górskich wypraw, ale również meteopatom. Dzięki temu będą wiedzieli o zmianach atmosferycznych i przesileniach, które tak bardzo wpływają na ich organizm.

Zostaw odpowiedź