Active elegancki damski smartwatch

Active elegancki damski smartwatch

Active elegancji damski smartwatch

Watchmark Active to damski model smartwatcha, który wyróżnia się wyjątkowo eleganckim i kobiecym wyglądem. Oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych: złotej i srebrnej. Posiada szykownie zakończoną tarczę oraz metalową bransoletę podzieloną na segmenty, która jest przyozdobiona kryształkami. To zdobienie to precyzyjna, jubilerska jakość, która wyróżnia go spośród innych na rynku. Nie przypomina sportowego, ciężkiego smartwatcha. Bliżej mu do eleganckiego, klasycznego zegarka, ale oferuje znacznie więcej od niego!

Model Active to idealny asystent kobiety, który pomoże Ci zorganizować dzień i być na bieżąco dzięki szybkiemu dostępowi do powiadomień. Początek wiadomości SMS i powiadomień z aplikacji możesz przeczytać już z poziomu ekranu, bez wyciągania smartfona. Dodatkowo, możesz również sterować muzyką oraz wykonywać zdjęcia w sposób zdalny.

Smartwatch wyróżnia monitor cyklu, który posiada aż 4 opcje: menstruacja, owulacja, ciąża i macierzyństwo. Po wprowadzeniu danych do aplikacji rejestruje cykle miesiączkowe i przypomina o nadejściu następnego. Dodatkowo, po odpowiednim wyborze opcji zegarek wysyła spersonalizowanego porady.

Zegarek za pośrednictwem aplikacji będzie monitorować i zapisywać Twoje treningi. Możesz wybrać z aż 10 trybów sportowych: bieg na zewnątrz/wewnątrz, spacer na zewnątrz/wewnątrz, wycieczki górskie, stepper, jazda na rowerze, rower stacjonarny, orbitrek, wioślarstwo. Zegarek podczas aktywności rejestruje m.in. dystans, spalone kalorie, tętno, kroki i czas. Ta funkcjonalność pomaga kontrolować aktywność spontaniczną i analizować treningi, co pomoże Ci w zdobywaniu kolejnych celów.

By zadbać o odpowiednią równowagę w zabieganym życiu, które naraża nas na stres, a do tego aktywnie spędzając czas możesz monitować swój puls i ciśnienie w aplikacji. A o odpowiednią regenerację i jakość snu pomoże zadbać monitor snu.

Zostaw odpowiedź