Kobieca złota bransoleta mesh

Kobieca złota bransoleta mesh

WKW10 - kobiecy złoty smartwatch z bransoletą mesh

To, co na siebie ubieramy to nie tylko okrycia wierzchnie, które mają być dostosowane do pogody. Kolory, wzory i kroje, które wybieramy to element wyrażania siebie. Warto wybrać strój i dodatki, które będą dla nas komfortowe, ale będą również odzwierciedleniem naszego stylu i nastroju. Poza wyrazistymi kolorami i fakturami warto przekonać się również do nowych technologii, które idealnie uzupełnią całość stylizacji i sprawdzić jakie możliwości oferują. Dodatki, z których teraz możemy korzystać mają być nie tylko ozdobą, ale są to również najwyższej jakości gadżety, które ułatwiają nam życie i dają dostęp do wielu aplikacji.

Klasyczne zegarki coraz częściej są zamieniane na smartwatche, które nie są już tylko sportowymi akcesoriami, a stają się naszymi osobistymi asystentami. Dostępne są eleganckie i szykowne smartwatche, które wyglądają jak klasyczne zegarki, ale oferują znacznie więcej od nich.

Bransoleta mesh w stylu fashion modelu WKW10 Watchmark nadaje zegarkowi lekkości, nie obciąża stylizacji i jest bardzo kobieca. To połączenie delikatności i precyzyjnej, jubilerskiej metalowej plecionki. Wizualnie to najnowocześniejszy desing, który stał się hitem najnowszych sezonów.

Ten inteligentny zegarek będzie Cię informować o wszystkich połączeniach przychodzących na telefon, SMS oraz o powiadomieniach z komunikatorów. Można go zsynchronizować z telefonem i takimi aplikacjami jak WhatsApp, Facebook czy Twitter.

Twoja codzienna aktywność będzie mierzona za pomocą kroków, dystansu oraz spalonych kalorii. Podczas treningów możesz wybierać spośród aż 9 trybów sportowych takich jak: bieganie, chodzenie, trekking, jazda rowerem, pływanie, tenis stołowy, koszykówka, badminton oraz piłka nożna. W trakcie treningu oraz na co dzień mierzony jest również puls, który pomoże kontrolować intensywność ćwiczeń, ale również poziom stresu w trakcie dnia. Dodatkowo posiada funkcje monitorowania i sprawdzania jakości snu.

Zostaw odpowiedź