Wear 3 - innowacyjność i styl

Wear 3 - innowacyjność i styl

Wear 3 - innowacyjność i styl

Wiosna to zawsze dobry pretekst na porządki, przerzucenie swojej szafy do góry nogami i zmianę stylizacji na lżejszą. Ciężkie i ciemne zimowe kurtki chowamy w głębi szafy na kolejny sezon, a wyciągamy kolorowe lekkie swetry, trenczowe płaszcze i wyraziste marynarki.

Koloru nie dodajemy tylko okryciom wierzchnim, warto postawić również na inne elementy garderoby. W wyborze butów polecamy Panom wybrać jaśniejsze oxfordy, mokasyny lub nawet trampki, czy sneakersy. Do nich warto dobrać wyraziste skarpetki, nawet takie szalenie kolorowe, które nadadzą całości lekkości i wyróżnią się z tłumu.

Z dodatków wiosną warto postawić na kapelusz lub czapkę i powoli szykować się na odkurzenie okularów przeciwsłonecznych. A co ze smartwatchem? Wiele z nich ma gumowe bransolety, które pasują głownie do sportowego wyglądu. Watchmark wychodzi temu naprzeciw i w swojej ofercie posiada bestsellerową już serię Wear 3, która jest połączniem świetnego designu, z zachowaniem wszystkich funkcji smart.

Czym wyróżnia się bransoleta w modelu Wear 3 Watchmark? To metalowa, delikatna plecionka, która idealnie dopasowuje się do ręki, ponieważ nie posiada większych segmentów i załamań. Mesh to przebój aktualnego sezonu, jeśli chodzi o zegarki. Jest unikatowy, a zarazem uniwersalny i pasuje zarówno do eleganckich stylizacji, jak i codziennych looków.

Co, po za niesamowitym wyglądem oferuje nam jeszcze seria Wear 3?

Ten smartwatch posiada wszystkie funkcje, dzięki którym możesz monitorować połącznia, social media i treningi. Smartfon po zsynchronizowaniu z zegarkiem udostępnia mu powiadomienia z aplikacji, ale również książkę telefoniczną. Umożliwia to prowadzenie rozmów przez smartwatch o najwyższej jakości dźwięku.

Jak już jesteśmy przy aplikacjach – nie będziesz już potrzebować selfisticka do wykonywania zdjęć i telefonu do przełączania muzyki. Teraz to wszystko możesz wykonać z poziomu nadgarstka i na odległość. Dodatkowo, przez cały czas użytkowania smartwatcha monitoruje on przebyty dystans, spalone kalorie, tętno, kroki, czas i tempo. Podczas treningów możesz wybierać i zapisywać swoje postępy z aż 10 dostępnych trybów: bieganie, joga, chodzenie, skakanka, pływanie, jazda na rowerze, wspinaczka, tenis stołowy, badminton i siatkówka. W trakcie treningów możesz być spokojny o smartwatcha, gdy złapie Cię lekki deszcz, ponieważ posiada wodoszczelność, która wystarczy na takie przypadki.

Zostaw odpowiedź