Smartwatch stworzony dla kobiet

Smartwatch stworzony dla kobiet

WCF18 to smartwatch stworzony dla kobiet!

Model smartwatcha WCF18 Watchmark to propozycja dla kobiet nie tylko pod względem wizualnym, ale również możliwości, jakie oferuje.

Zegarek występuje w trzech odsłonach, do wyboru jest bransoleta czarna skórzana, różowa skórzana oraz srebrny mesh. Naturalna skóra wykorzystana do produkcji jest najwyższej jakości, a bransoleta mesh to bardzo delikatna, gęsta, stalowa plecionka. Skóra oraz mesh to bransolety, które idealnie dopasowują się do każdego nadgarstka i dają duży komfort noszenia. Koperta posiada ozdobne wykończenie, które nadaje mu kobiecego charakteru.

Smartwatch będzie idealnym asystentem każdej kobiety. Dzięki niemu, bez szukania telefonu w torebce lub w innym pokoju, możesz być na bieżąco ze wszystkimi powiadomieniami.

Poprzez Bluetooth możesz udostępnić mu dostęp do książki telefonicznej, aplikacji takich jak Facebook, Instagram czy Tweeter. Sygnał wibracyjny poinformuje Cię o przychodzących połączeniach, które możesz odbierać lub odrzucać, SMSach i powiadomieniach z aplikacji.

Zegarek pomoże Ci monitorować ilość i jakość snu, puls, liczbę kroków wykonanych w ciągu dnia oraz spalonych kalorii. Posiada aż 7 trybów sportowych: bieganie, skakanie na skakance, jazda rowerem, badminton, piłka nożna, spacer, koszykówka. Dodatkowo, posiada monitor cyklu - możesz w nim rejestrować cykle miesiączkowe i smartwatch powiadomi Cię o nadejściu następnego.

Z poziomu smartwatcha możesz również wykonywać zdjęcia i sterować muzyką. Nie potrzebujesz już wyciągać telefonu, by zmienić utwór, spauzować lub wznosić odtwarzanie. Funkcja robienia zdjęć działa po połączeniu go z aplikacją - nie będziesz już potrzebować selfisticów, czy osób trzecich do wykonania zdjęcia, wystarczy Ci Twój smartwatch!

Zostaw odpowiedź