Smartwatch z prostokątną kopertą, która daje większe możliwości

Smartwatch z prostokątną kopertą, która daje większe możliwości

Smartwatch z prostokątną kopertą, która daje większe możliwości

Smartone to nowoczesne wydanie smartwatcha - oderwanie od klasycznego wyglądu zegarka, do którego byliśmy przyzwyczajeni. Odejście od okrągłej koperty to całkowita zmiana stylu! Prostokątny wyświetlacz daje większe możliwości i zwiększa przestrzeń do pracy. Korzystanie z niego staje się wygodniejsze i bardziej przejrzyste.

Gumowa bransoleta w kilku kolorach jest równocześnie sportowa, casualowa i nowoczesna. Dostępna w trzech wersjach: czarnym, szarym i beżowym oraz opcją zmiany tarczy zegara umożliwia dopasowanie do każdej stylizacji.

Ekran, który oferuje Watchmark w modelu Smartone to aż 1,78 cala przestrzeni. To najwyższej jakości display, który wyróżnia się wyrazistością obrazu. Zachowuje on odpowiednią ostrość kolorów, głębie czerni i dobre kąty widzenia. Duża bateria litowo-polimerowa 230 mAh pozwala na długa pracę smartwatcha, pomimo dużego wyświetlacza. Nowoczesny procesor RTL8762CK zapewnia niski pobór mocy i dużą wydajność sprzętu.

Połączenie smartwatcha ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth umożliwia udostępnienie książki telefonicznej. Dzięki temu, zegarek wyświetli nazwę kontaktu podczas połączeń i wiadomości SMS. Można przez niego prowadzić rozmowy, które zachowują wysoką jakość dźwięku.

Połączenie z takimi aplikacjami jak Facebook, Instagram czy Tweeter umożliwia dostęp do pojawiających się powiadomień. Zsynchronizowanie z telefonem pozwala również na pełne sterowanie muzyką - włączenie, pauzowanie i przewijanie utworów.

Ten smartwatch sprawdzi się rewelacyjnie do monitorowania parametrów związanych ze zdrowiem, takie jak krokomierz, pulsometr, monitor snu oraz spalone kalorie. Posiada również dużą ilość trybów sportowych, a wśród nich do wyboru jest bieganie, chodzenie, jazda na rowerze, wspinaczka, rower, stacjonarny, koszykówka oraz joga.

Zostaw odpowiedź